+420 800 145 555

Kariéra

Nabídka volných pracovních míst:

MISTR OPRAV ELEKTROÚDRŽBY

Jsme COLORLAK, a.s. výrobce nátěrových a stavebních hmot nabízející široký sortiment barev, laků, stavebních materiálů a doplňkového zboží. Hledáme nového kolegu na pozici mistr oprav elektroúdržby.

Náplň práce:

  • Vedení menší skupiny zaměstnanců zabezpečujících veškerého elektro zařízení ve firmě
  • Organizace údržby strojů, zajištění jejich plynulého chodu
  • Komunikace s revizními a servisními techniky, kontrola termínů a evidence
  • Jednání s dodavateli náhradních dílů a veškerého elektromateriálu, vyhotovování objednávek, samotného nákupu a dovozu do firmy
  • Znalost elektrických schémat a základních elektrických přístrojů a zařízení

Požadavky:

  • Vzdělání SŠ/VŠ v oblasti elektrotechnika
  • Minimálně 4 roky praxe a zkouška z odborné způsobilosti k výkonu činnosti dle § 6 do 35 kV nařízení vlády 194/2022. /dříve vyhláška 50/
  • Zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Schopnost organizace práce
  • Empatie
  • Zvládání krizových situací
  • Důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Znalost a dodržování požární ochrany a BOZP
  • Manipulace na VN 22 kV
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Možnost odborného i kariérního růstu
  • Perspektivní a zajímavou práci
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Služební mobil a 25 dnů dovolené
  • Podnikové rekreační zařízení
  • Pracovní týden 37,5 hodiny
  • Nástup možný ihned

Zájemci hlaste se na personálním oddělení COLORLAK, a.s. Tovární 1076, PSČ 686 03, Staré Město, na tel. 572 527 469. Svoji žádost a životopis zasílejte na adresu valenta@colorlak.cz

Společnost COLORLAK a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE firmy COLORLAK, a.s.

Jsme COLORLAK, a.s. významný český výrobce a distributor nabízející široký sortiment barev, laků, stavebních materiálů a doplňkového zboží. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Region: Severní Morava, Brněnsko, Olomoucko

  • Prodej stavebních hmot, barev, laků, lazur a doplňkových výrobků společnosti COLORLAK, a.s.,
  • Péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Technické poradenství

Ideální profil:

  • Minimálně SŠ vzdělání nebo SOU s maturitou
  • Zkušenost s prodejem nátěrových hmot výhodou
  • Chuť pracovat
  • Přirozené komunikační dovednosti
  • Pozitivní myšlení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Práci na plný úvazek
  • ŘP sk. B
  • Znalost cizího jazyku výhodou

Nabízíme:

  • Mzda 35 -45 tisíc měsíčně
  • Možnost odborného i kariérnímu růstu
  • Osobní automobil pro soukromé účely
  • Telefon a notebook je samozřejmost
  • Ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Důkladné zaškolení
  • Nástup možný dle dohody

Zájemci hlaste se na personálním oddělení COLORLAK, a.s. Tovární 1076, PSČ 686 03, Staré Město, na tel. 572 527 469. Svoji žádost a životopis zašlete na adresu valenta@colorlak.cz

Společnost COLORLAK, a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.