fbpx
800 145 555
Dřevo >> Ochrana dřeva

LIGNOSTOP SPREJ PROTI PLÍSNI V1056

přípravek ve spreji určený k odstranění plísní, hub, řas, lišejníků a kvasinek

LIGNOSTOP PROTI PLÍSNI V1056 je kapalný přípravek ve spreji (500 ml) určený k odstranění plísní, hub, řas, lišejníků a kvasinek v celé domácnosti s okamžitým a viditelným efektem a dezinfekčními účinky.

Vhodný také pro rychlé a jednoduché oživení a zesvětlení zašedlého dřeva a dřevěných prvků.

V1056 se používá pro likvidaci plísní v koupelnách (okolo van, umývadel), v kuchyních (okolo kuchyňské linky), v obytných prostorách (okolo oken), v prádelnách, sklepech, garážích, přístřešcích, hospodářských budovách, v bazénech, saunách, v komunální hygieně, skladovacích prostorách apod.

Přípravek má fungicidní i baktericidní účinky – je účinný proti mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, lišejníkům, kvasinkám a bakteriím.

Přípravek má jen likvidační a bělící účinek, nemá preventivní ochranu.

Upozornění:

Přípravek není vhodný na kovové povrchy (v případě potřísnění ihned opláchněte vodou), barevné a lakované dřevo. Neměl by být použit pro žádný jiný účel, než pro který je určen. Může být korozivní pro kovy.

 

0,5 litru (balení spreje) ošetří 5-10 m2 plochy v interiéru, podle míry zasažení

 

LIGNOSTOP PROTI PLÍSNI nesmí být používán na ochranu dřevěných hraček a dřeva přicházejícího do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 

 

 

  • Použití
  • Použití

Vydatnost

10 - 20 m2/l

Ředidlo

neředí se

Přílohy ke stažení