fbpx
+420 800 145 555

Kariéra

Nabídka volných pracovních míst:

Instalatér – obsluha energetických zařízení

Požadavky

  • Vyučen v oboru (min. 5 let praxe)
  • Svářečský průkaz (acetylén-kyslíkový plamen, el. oblouk)
  • Znalost technologie lisovaných spojů, svařování plastů
  • Zdravotní způsobilost
  • Spolehlivost, flexibilita

Náplň práce

  • Obsluha energetických zařízení (plyn kotle teplovodní/parní, zdroj chladu, strojovny ÚT, RSP, TNS, VTZ – plynová, tlaková
  • Opravy a údržba na zařízeních a rozvodech vody, tepla, páry, plynu, chladící tech. vody

Nabízíme

  • Možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Stravování v areálu firmy cena obědu /25,-Kč
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Řádná dovolená ve výši 25 dnů
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • Vlastní rekreační zařízení
  • Nástup možný ihned

                   Zájemci hlaste se na personálním oddělení COLORLAK, a.s., Tovární 1076, PSČ 686 03 Staré Město, na tel. 572 527 469, nebo zašlete svoji žádost a životopis na adresu valenta@colorlak.cz.