+420 800 145 555

Po – Pá: 8:00 – 15:00

Novinky ze společnosti

COLORLAK Podporuje Talentované Malíře

Každý rok se COLORLAK snaží být nedílnou součástí podpory mladých talentovaných řemeslníků, a letošní rok nebyl výjimkou. V pátek 10. května 2024 jsme se s nadšením připojili k pořádání soutěže malířů natěračů na učilišti v Uherském Brodě. Tato událost představuje nejen příležitost pro mladé talenty, ale i pro COLORLAK posilovat svou vazbu s komunitou a podporovat rozvoj řemeslně-uměleckých dovedností.

Letošní soutěže se zúčastnilo 9 malířů ze 4 učilišť – Uherský Brod, Hustopeče, Hlučín a Valašské Meziříčí – přičemž 5 z nich byly dívky a 4 chlapci. Tato pestrost talentu a energie byla ohromující. Soutěž byla obohacena přítomností hejtmana Zlínského kraje, který nás poctil svou účastí.

Samotné učiliště v Uherském Brodě podporujeme také formou poskytnutí nátěrových hmot pro účely výuky a testování našich produktů. Tato spolupráce nám dává možnost přispět k profesionálnímu rozvoji budoucích malířů a poskytnout jim nejlepší nástroje pro jejich tvůrčí práci.

COLORLAK je hrdý na to, že může být součástí těchto událostí a podporovat kreativitu, řemeslný a umělecký rozvoj mladých lidí.

Novinky

S COLORLAKEM až do nebes!

Možná to nevíte, ale COLORLAK dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších výrobců horkovzdušných balónů na světě – s firmou Kubíček Factory! Číst více