+420 800 145 555

Po – Pá: 8:00 – 15:00

Novinky ze společnosti

COLORLAK se stal členem AOBP (asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR).

Rádi bychom Vám sdělili, že naše společnost se stala členem prestižní organizace AOBP (Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR). Tento krok představuje důležitý mezník v naší snaze rozšířit naše aktivity a zapojit se do klíčových iniciativ v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu v České republice.

 

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky (AOBP) sdružuje firmy zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, obchodem a marketingem s obrannou a bezpečnostní technikou, materiálem a službami.

Již od svého založení v roce 1997 je AOBP respektovaným a uznávaným partnerem vlády České republiky, ministerstva průmyslu a obchodu, obrany, vnitra a zahraničních věcí, s nimiž má podepsanou řadu dohod o spolupráci.

Co přináší členství v AOBP?

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR je respektovaným partnerem státních orgánů a organizací ČR, zahraničních institucí na úrovni EU a NATO, odvětvových sdružení a asociací či jiných institucí. Díky své silné pozici nabízí svým členům následující výhody:

  • Prosazování a hájení podnikatelských a obchodních zájmů svých členů vůči státní administrativě, voleným orgánům a ostatním subjektům ekonomického spektra, pokud tyto nejdou proti zájmu jiného člena.
  • Zapojení do rozvojových modernizačních programů ozbrojených sil a sborů České republiky na základě dlouhodobých smluv o spolupráci s těmito institucemi.
  • Zajištění aktuálních informací o tendrech, nabídkách, poptávkách a technických novinkách zveřejněných příslušnými orgány ČR, EU i ostatními zahraničními institucemi.
  • Hájení zájmů členských firem v rámci podnikatelského prostředí v ČR prostřednictvím asociačního členství AOBP v Hospodářské komoře ČR.
  • Organizační, ekonomické a odborné poradenství pro členy v oblasti standardizace a jakosti.
  • Podpora a koordinace výzkumu, vývoje a zkušebnictví v oblasti vojenské techniky a materiálů s cílem vytvořit srovnatelné podmínky se státy Evropské unie.

 

Naše rozhodnutí stát se členem AOBP reflektuje naši snahu posílit naši angažovanost v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu. Jako firma se specializující se na špičkové nátěrové systémy a ochranné povrchy, máme co přinést do tohoto odvětví. Spolupráce s AOBP nám umožní aktivně se zapojit do klíčových diskusí, projektů a inovací v této oblasti a podporovat tak bezpečnostní zájmy naší země. Se sdružením AOBP pomáháme budovat bezpečný svět.

Novinky

S COLORLAKEM až do nebes!

Možná to nevíte, ale COLORLAK dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších výrobců horkovzdušných balónů na světě – s firmou Kubíček Factory! Číst více