+420 800 145 555

Po – Pá: 8:00 – 15:00

Novinky ze společnosti

COLORLAK vítá sezónu 2024 – nově s akčním balením LUSONOL 4+1 LITR ZDARMA!!!

S příchodem nové sezony přicházíme s jedinečnou nabídkou, která přinese ještě větší výhody pro údržbu vašeho dřeva. S radostí oznamujeme zahájení akčního balení LUSONOL S1023 4+1 LITR ZDARMA! 

LUSONOL S1023 – penetrační lazura s vysokým podílem přírodního oleje – je ideální pro matné ochranné nátěry dřeva vystaveného povětrnosti i k povrchové úpravě dřeva v interiéru. 

Co tato lazura nabízí? 

  • Zachování přírodní krásy dřeva: LUSONOL zachovává dřevu jeho jedinečnou charakteristickou kresbu i strukturu, díky čemuž si udržuje svůj přirozený vzhled. 
  • Dlouhodobá ochrana: S vysokým podílem přírodního oleje (min. 30%) proniká lazura hluboko do struktury dřeva a zajišťuje mu optimální ochranu proti povětrnostním vlivům. 
  • Jednoduchá aplikace: Lazura ideálně vsákne do dřeva a nevytváří lakovou vrstvu na povrchu, což zjednodušuje jak přípravu podkladu, tak samotnou aplikaci. Lazura tedy nepraská, neloupe se a zaručuje dřevu trvale vysokou paropropustnost, dřevo neomezeně dýchá. 
  • Nátěr LUSONOLu zajišťuje výbornou vodoodpudivost, obsah vosku odpuzuje vodu a prodlužuje ochranu až na 7 let. 
  • Vysoká odolnost: Kvalitní pigmenty poskytují lazuře vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a zejména vůči UV záření. 
  • Úspora času a nákladů: Díky unikátní receptuře s vysokým podílem přírodního oleje stačí v exteriéru pro důkladnou ochranu pouze 2 nátěry, což vám ušetří čas a peníze. 

Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti. Získejte akční balení LUSONOL S1023 4+1 LITR ZDARMA a dejte svému dřevu tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Nabídka akčního balení 4+1 LITR ZDARMA platí do vyprodání zásob u 6 nejprodávanějších odstínů, tak neváhejte a objednejte si své balení ještě dnes! 

Pro více informací navštivte naše webové stránky. 

 

Vaše společnost pro péči o dřevo 

COLORLAK, a.s. 

Novinky

S COLORLAKEM až do nebes!

Možná to nevíte, ale COLORLAK dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších výrobců horkovzdušných balónů na světě – s firmou Kubíček Factory! Číst více