800 145 555

Novinky ze společnosti

Konference pro průmyslové zákazníky COLORLAK MASTERS 2018

COLORLAK, a.s., divize průmyslu a exportu, uspořádala ve dnech 25. – 26. 10. 2018 v hotelu „Skanzen“, Modrá 1. odbornou konferenci pro průmyslové zákazníky a partnery na téma povrchové úpravy kovů.

 

Ve čtvrtek v dopoledním bloku pracovníci výzkumu a vývoje Colorlaku přednesli 5 přednášek (teorie koroze, ochrana proti korozi, povrchová ochrana ocelových konstrukcí, povrchová ochrana dopravních prostředků a zařízení, práškové nátěrové hmoty). V odpolední části byly odprezentovány 3 přednášky externistů (vady nátěrů, aplikační zařízení, praktické poznatky s použitím nátěrových systémů COLORLAK). V pátek byla pro zájemce připravena prohlídka provozu a laboratoří v areálu COLORLAKu a individuální konzultace.

 
 

Přihlášení účastníci měli také možnost prohlídnout si baziliku v nedaleké obci Velehrad, Archeoskanzen Modrá, nebo expozici Živá voda s unikátním podvodním tunelem. A jelikož byla konference na Moravském Slovácku, byl její součástí také společenský večer s ochutnávkou vín a cimbálovou muzikou.

Novinky

Barva na všechny povrchy? Máme!

Kvalitní vodou ředitelné barvy dnes zvládnou a vydrží opravdu hodně. Nespornou výhodou je jejich ekologická přívětivost (šetrnost), vysoká odolnost vůči působení UV záření a povětrnosti a velmi rychlé zasychání. Jasným příkladem je naše letošní novinka Číst více

Nové trendy odstíny AKRYLCOLu!

Na základě podnětů a zájmu Vás, našich zákazníků, aktualizujeme nabídku odstínové škály u vodouředitelné univerzální rychleschnoucí vrchní matné barvy V2045 AKRYLCOL. Číst více