+420 800 145 555

Novinky ze společnosti

NAŠI TV REKLAMU VIDĚLO V PONDĚLNÍ SVÁTEČNÍ VEČER DOHROMADY VÍCE NEŽ 1,45 MILONU DIVÁKŮ

A TO HNED NĚKOLIKRÁT!!!

Naši TV reklamu vidělo v pondělí, ve sváteční večer 1. 5. 2023, téměř 1,25 milionu diváků, kteří sledovali oblíbený krimi seriál SPECIALISTÉ na TV NOVA od 20:00!

Pozorný divák mohl náš spot s PÁVEM zhlédnout celkem 6x. Dalších 6 TV spotů s PÁVEM jsme ve stejný čas měli také u dalšího večerní filmu na programu Nova Cinema – film Šest dní, sedm nocí a ten vidělo dalších téměř 0,2 milionu diváků.

Hlavní část mediální kampaně – TV kampaň – nám právě skončila, ale doprovodná mediální kampaň formou on-line bannerové reklamy na iDnes.cz, Sport.cz či Seznam.cz nadále probíhá.

Po skončení mediální kampaně vyhodnotíme její úspěšnost. Během příštího týdne proběhne průzkum spontánní a podpořené známosti značky na širokém spektru dotazovaných a budeme schopni tyto výsledky porovnat se zjištěním před a po mediální kampani.

Věříme, že se nám podařilo zvýšit povědomí o značce COLORLAK a dostat mezi potencionální zákazníky sdělení, že pokud chtějí být při natírání na své dílo pyšní, pak by jim při výběru vhodné barvy měl „naskočit na mysl“  náš slogan: COLORLAK – TA S PÁVEM.  

 

Novinky

Nabídka zvýhodněného školení DIISOKYANÁTY

Před časem jsme vás informovali o Regulačních aktivitách REACH týkající se diisokyanátů v EU. Nyní bychom vám našim obchodním partnerům rádi nabídnuli absolvování jednoduchého e-learningového školení na toto téma. Číst více

DĚTSKÝ DEN COLORLAK

Opět po roce, v neděli 18. června odborová organizace společnosti přichystala oslavu MDD pro děti, vnuky a pravnuky zaměstnanců. Číst více

VYROBTE DĚTEM HOUPACÍHO KONÍKA

COLORLAK již nějakou dobu spolupracuje s panem Pavlem Zemanem – redaktorem, fotografem, a kutilem srdcem i duší, jehož doménou jsou drobné i větší truhlářské realizace. Číst více