+420 800 145 555

Novinky ze společnosti

SETKÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

V pátek, 8. září, proběhlo na nádvoří naší firmy již tradiční SETKÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ. Po registraci a úvodním slovu předsedy představenstva se pozvolna rozproudila zábava.

Zanedlouho se ozvaly první tóny produkce hudební skupiny MADISON, které pozvaly k tanci první odvážlivce. Netrvalo dlouho a nádvoří se zaplnilo tancechtivými. Kdo zrovna neměl zájem o tanec, mohl ochutnat znamenité víno z Vinařství Vaďura Polešovice nebo pivo či nealko a posílit se řízkem nebo grilovanou dobrotou, ke kávě nechybělo něco sladkého – pravé vlčnovské koláčky. Počasí nám přálo, čas při hovoru a tanci příjemně ubíhal a ani jsme se nenadáli a pozdní hodiny ohlásily, že je čas na poslední písničku a na rozloučení.

Jménem vedení společnosti Vám děkujeme za účast, jsme rádi, že se akce vydařila a budeme se těšit, že se opět v příštím roce sejdeme při podobné příležitosti.

Novinky

S COLORLAKEM až do nebes!

Možná to nevíte, ale COLORLAK dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších výrobců horkovzdušných balónů na světě – s firmou Kubíček Factory! Číst více