fbpx
800 145 555

Novinky ze společnosti

VELETRH BAREV COLORLAK

Celý Ski Resort hotel Omnia v Janských Lázních byl ve čtvrtek 6. dubna věnován pouze barvám.

ODKAZ NA FOTOGALERII: VELETRH BAREV COLORLAK – FOTOGALERIE

VIDEOREPORTÁŽ:

 

Důlazem o úspěšnosti VELETRHU BAREV je jeden z děkovných dopisů, který jsme dostali od našeho spokojeného zákazníka:

 

 

Uskutečnil se zde první specializovaný odborně-naučně-společenský VELETRH BAREV COLORLAK.


COLORLAK tak pro své vážené zákazníky v průběhu celého dne připravil řadu zajímavých informací, sortimentních novinek, praktických ukázek, marketingových prezentací, zkoušek a měření. Spoustu aplikačních ukázek a hodnocení si zákazníci mohli přímo vyzkoušet v naší laboratoři pod dohledem techniků a vývojových pracovníků. Téměř celý sortiment nátěrových a stavebních hmot COLORLAK bylo možné projít, konzultovat a samozřejmě i zakoupit přímo v „podnikové prodejně“, která se pro tento den výjimečně otevřela v Janských Lázních.

Po celý den měli všichni účastníci možnost využít některou z nabízených aktivit doprovodného programu –  wellness, lyžování, výlet lanovkou na Černou horu nebo konzultaci s vizážistkou. O dobrou náladu se celý den staral bavič Petr Rychlý, který uváděl i barevný společenský večer.

 

Děkujeme všem zákazníkům za jejich důvěru, těšíme se na další setkání a přejeme mnoho obchodních úspěchů se značkou COLORLAK.

Novinky

COLORLAK porotcem

Stejně jako v minulých letech, tak i letos, se zástupci COLORLAKu, jakožto porotci a sponzoři, zúčastnili vyhodnocení celostátní soutěže mladých malířů, lakýrníků a tapetářů na Odborném učilišti v Uherském Brodě.  Číst více