+420 800 145 555

Po – Pá: 8:00 – 15:00

Čím natřít dětské hračky a nábytek?

V naší nabídce je řada laků, lazur i barev, které lze použít pro povrchovou úpravu dětského nábytku nebo hraček. Tyto materiály splňují řadu různých atestů, mimo jiné i normu EN ISO 71 č. 3.

Laky:
Pro zatěžované a velmi odolné dřevěné nábytkové plochy, dětský nábytek a hračky, sportovní nářadí v interiéru (v lesku a polomatu) jsou určeny dvousložkové polyuretanové laky AXAPUR LESK U1010 nebo AXAPUR POLOMAT U1011.
Z pestré nabídky vodouředitelných laků vybíráme AQUALAK V1419 a především velmi odolnou polyuretanovou variantu, vhodnou i na podlahy a schody, PROFI PARKET V1509. Oba laky nabízíme v lesku, polomatu a matu.

Lazury:
PROFI OLEJOVÁ LAZURA O1020 je ideální pro povrchovou úpravu masivních dřevěných prvků a dřeva trvale vystaveného povětrnosti, např. i dětských hřišť nebo nábytku a hraček. Oleje z této lazury dřevo chrání do hloubky a dovolují mu neomezeně dýchat a při sesychání se nic neloupe a tím je i jeho údržba i oprava nejjednodušší.
Silnovrstvé provedení PROFI LAZURY S1025 nebo FORTELUXU AQUA V1407 zajišťuje dřevu vysokou a dlouhodobou ochranu.  Nachází uplatnění u kvalitních a náležitě připravených dřevěných ploch jako zahradního nebo dětského nábytku.

Kryvé barvy:
U barev lze vybírat např. z matné verze AKRYLCOL MAT V2045 nebo lesklé AKRYLCOL LESK V2046. Tyto barvy mají velmi široké použití, tedy např. i na kov, beton, omítky, vybrané plasty apod.