fbpx
800 145 555
Malířské nátěry >> Bílé

TOP V2519

exkluzivní interiérová malířská barva

TOP V2519 je bílá hladká matná disperzní interiérová malířská barva nejvyšší kvality. TOP se vyznačuje vysokou odolností oděru za mokra, vynikající paropropustností, vysokou bělostí a výbornou krycí schopností a přilnavostí na podklad. TOP je určená k okamžitému použití na zdivo, vápenné, vápenocementové, disperzní a sanační omítky, sádrokarton, minerální podklady, dřevovláknité a dřevotřískové desky, umakart a k přetírání starých nátěrů. TOP slouží pro nátěry nejrůznějších moderních interiérů (byty, RD, kanceláře, hotely, nemocnice apod.) s požadavkem na výbornou omyvatelnost, vysokou bělost a vynikající přilnavost na podklad. TOP slouží také k úpravě sytosti odstínů – smíchání s barevnou variantou ELEGANT V2025 nebo COLOR V2005. TOP splňuje požadavky pro nátěry povrchů, které mohou přicházet do nepřímého nebo přímého nahodilého styku s potravinami.

PROINTERIÉR

Výrobek má Osvědčení č. ZN-001-17 o shodě vlastností s požadavky vyhlášky č.6/2003, kterou se stanoví hygienické limity chemických, fyzikálních a biologických ukazatelů pro vnitřní prostředí pobytových místností některých staveb, podle § 108 odst. 1 zákona č. 258/2000 Sb.

Barva je vhodná pro vnitřní prostředí pobytových místností jako např. ordinace, zdravotnická zařízení, staveb zařízení pro výchovu a vzdělávání, vysokých škol, škol v přírodě, staveb pro zotavovací akce, staveb zdravotnických zařízení léčebně preventivní péče, ústavů sociální péče, ubytovacích zařízení, staveb pro obchod a výrobu a staveb pro shromažďování většího počtu osob.

Přednosti

Přednost
Přednost
Přednost
Přednost

Návody

  • Použití
  • Použití
  • Použití

Vydatnost

7 - 10 m2/kg

Balení

1,5 kg / 5 kg / 15 kg / 25 kg / 40 kg

Ředidlo

Voda

Přílohy ke stažení

Odstíny

Uvedené odstíny v elektronické podobě mají pouze orientační charakter.

c0100_bila.jpgx_bile_pole.jpgx_bile_pole1.jpg
c0100_bila.jpg
c0100_bila.jpg
x_bile_pole.jpg
x_bile_pole.jpg
x_bile_pole1.jpg
x_bile_pole1.jpg