800 145 555

Novinky ze společnosti

COLORLAK na výstavě Barevná inspirace

Společnost COLORLAK, se o uplynulém víkendu zúčastnila již tradiční výstavy Barevná inspirace, organizované členy Cechu malířů, natěračů a lakýrníků České republiky. 

Letos již třicáty ročník této výstavy se uskutečnil ve vestibulu SOŠ Jarov v Praze. Mimo osvědčené produkty společnosti COLORLAK, s dlouhou technologickou historií, zde byla prezentována řada novinek.

Výstava Barevná inspirace patří svým rozsahem a obsahem mezi největší „barvářskou“ výstavu v ČR. Její výhodou je naprosté zacílení návštěvníků stánků a její přístupnost odborné veřejnosti, která byla na výstavu také pozvána. Zástupci společnost COLORLAK, jakožto jeden z hlavních partnerů Cechu malířů a lakýrníků České republiky, byli zároveň i účastníky souběžně probíhající Valné hromady Cechu. 

Novinky

Nechte se inspirovat!

Připravili jsme pro Vás užitečné rady a tipy, jak např. ošetřit dřevěnou terasu, čím natřít plot, jak vyrobit betonové hodiny či dřevěné letadlo pro děti. Nechte se inspirovat! Číst více

Novinka v sortimentu!

TÓNOVACÍ MALÍŘSKÁ BARVA V2525 je matná tekutá interiérová barva, určená pro okamžité obarvování malířských interierových barev či na nejrůznější drobné dekorační a umělecké realizace a doplňky. Číst více