800 145 555

Novinky ze společnosti

COLORLAK uspořádal aplikační školení pro členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

Společnost Colorlak, a.s., v rámci partnerství a dlouhodobé spolupráce, uspořádala pro členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR jednodenní aplikační školení, hrající všemi barvami! 🙂

Oficiálního přivítání a představení společnosti se ujali představitelé vedení firmy.

Členům Cechu, v rámci prohlídky společnosti COLORLAK, a.s., byl představen široký sortiment výrobků v podnikové prodejně ve Starém Městě. 

Následně, se zaujetím, vyslechli poutavý výklad o technologiích a společném fungování laboratoří a jednotlivých provozů výroby COLORLAK. 

Poté se přesunuli k vyslechnutí dvou teoretických přednášek o sortimentu společnosti.

První prezentace byla věnována LAZURÁM COLORLAK a ochraně dřeva před škůdci či povětrnostními vlivy.

Především lazuře LUSONOL S1023, u které si v následné části programu mohli sami členové Cechu malířů vyzkoušet její krycí a aplikační vlastnosti.

Následovalo pozvání na oběd, kde mimo chutného jídla členy Cechu zaujala i nástěnka s historii společnosti od roku 1925 a informacemi o jejím zakladateli, ing. Kirschnerovi; Především často velmi vtipně hodnotili Kirschnerovo Dvanáctero pravého prodavače, s jejich vlastními nápady na využití v dnešní době.

Odpoledním programem byla teoretická prezentace o Dekorativních malířských barvách a stupních jejich oděrů za mokra, doprovázená praktickou zkouškou kryvosti a oděru.

Novinky

COLORLAK v médiích

Na webových stránkách společnosti COLORLAK, a.s., byla vytvořena sekce MÉDIA, ve které Vám souhrnně předkládáme průběžnou inzerci naší společnosti ve vybraných tištěných periodikách. Číst více