800 145 555

Novinky ze společnosti

LUSONOL NATŘE DVOJNÁSOBEK!

Společnost COLORLAK spouští v těchto dnech mediální kampaň na podporu prodeje penetrační lazury s olejem LUSONOL S1023.

Nosným motivem této kampaně je vizuální zobrazení benefitu této lazury – a to, že díky složení a receptuře na bázi přírodních olejů – lze kvalitně ochránit a ošetřovat dřevěné plochy v interiéru či exteriéru a to s více než dvojnásobnou úsporou lazury, oproti běžným lazurám.

LUSONOL NATŘE DVOJNÁSOBEK! Přesvědčte se!


 

 

 

Skutečnost, že LUSONOL NATŘE DVOJNÁSOBEK ověřili i členové Cechu malířů a lakýrníků České republiky, na jednom z dřívějších aplikačních školení, které pro ně COLORLAK, a.s. uspořádala.

Zájemci ze segmentu Hobby či ostatní profesionálové v oboru, si budou moci osobně vyzkoušet benefit lazury LUSONOL S1023 na některé z našich prodejen, kde jsou k dispozici aplikační a testovací sady, k tomu určené.

Názorné zobrazení nejdůležitějšího benefitu lazury LUSONOL S1023 bude možné spatřit v rámci internetu  také ve videospotu na Youtube, bannerové inzerci v online verzi deníku iDnes (v sekci Hobby) a jiných oborových a tematických webových stránkách.

 

 

Novinky

Přírodní oleje a ochrana dřeva

Použití přírodních olejů a materiálů na jejich bázi umí dřevu zachovat jeho jedinečnou a neopakovatelnou krásu. A pokud mu sami budeme věnovat určitou pravidelnou péči, tak dřevo dokáže vzdorovat nepřízni počasí dlouhá desetiletí. Číst více

COLORLAK v médiích

Na webových stránkách společnosti COLORLAK, a.s., byla vytvořena sekce MÉDIA, ve které Vám souhrnně předkládáme průběžnou inzerci naší společnosti ve vybraných tištěných periodikách. Číst více