800 145 555

Novinky ze společnosti

Zahoření v plnírně ředidel

V úterý 26.6.2018 před desátou hodinou ranní došlo k zahoření v plnírně ředidel. Vzhledem k okamžitému spuštění všech instalovaných protipožárních opatření byl požár izolován a uhašen během několika desítek minut, aniž by byla ohněm či kouřem zasažena jiná pracoviště v budově. Materiální škody nejsou velké.

Výroba na jiných pracovištích v budově byla v plném rozsahu obnovena ve středu 27. 6. 2018. Provoz na dotčeném pracovišti je nyní dočasně omezen. Z tohoto důvodu může v některých případech dojít ke zpoždění dodávek zde vyráběného sortimentu.

Bohužel nejsmutnějším důsledkem této nehody jsou dopady na zdraví některých spolupracovníků, kteří byli v době požáru na této dílně přítomni. V jednom případě se smrtelnými následky. Vedení společnosti COLORLAK vyjadřuje tímto svoji účast a lítost.

Vedení
COLORLAK, a.s.

Novinky

Nechte se inspirovat!

Připravili jsme pro Vás užitečné rady a tipy, jak např. ošetřit dřevěnou terasu, čím natřít plot, jak vyrobit betonové hodiny či dřevěné letadlo pro děti. Nechte se inspirovat! Číst více

Novinka v sortimentu!

TÓNOVACÍ MALÍŘSKÁ BARVA V2525 je matná tekutá interiérová barva, určená pro okamžité obarvování malířských interierových barev či na nejrůznější drobné dekorační a umělecké realizace a doplňky. Číst více