+420 800 145 555

Novinky ze společnosti

ZAMĚSTNANCI COLORLAKU VYBOJOVALI MEDAILE NA MISTROVSTVÍ EVROPY – GRATULUJEME!!!

V minulém týdnu se tým Žíznivé saně, sídlící v Uherském Hradišti, zúčastnil ME v dragonboatingu v Italské Ravenně, které se ve své historii konalo již po devatenácté. Z hlediska mezinárodní srozumitelnosti zde vystupovali pod názvem „Thirsty dragons“, neboli Žíznivý draci. Pro většinu z nich to bylo vůbec poprvé, kdy se mimo závody v České republice a na Slovensku podívali někam dále, a hlavně do absolutní konkurence, která na tomto šampionátu byla opravdu extrémní. Vzhledem k tomu, že skrze covidová opatření se nekonalo ME 2021 v Kyjevě, tak to bylo poprvé od roku 2019, kdy se celá Evropa doslova nahrnula do Ravenny.

Do týmu Žízniví draci patří, a pochvalu si právem zaslouží, Petra Zajícová a Aleš Vaculík, kteří závodí v kategorii 40+ na malých desítkových lodích, a sice v OPENU a MIXU. Závodili na tratích 2000 m, 500 m a 200 m. První distancí, která byla naplánována na 6.9. byly 2 km v kategorii OPEN a MIX. Jejich sen se splnil a získali svou první bronzovou medaili, kdy stříbro uteklo jen o 1,5 vteřiny. To, co následovalo v dalších dnech již bylo jako z říše pohádek. Co disciplína to medaile. Konečný součet tedy zní: šest tratí a šest medailí! Dvě stříbrné a čtyři bronzové.

Vyjádřeno v procentech šest ze šesti, tedy 100% úspěšnost v počtu získaných kovů. Když si představíme, že klub, který sídlí v Uherském Hradišti na loděnici VKM čítá cca 25 členů, tak je to až neskutečný úspěch.
Děkujeme našim zaměstnancům, Petře a Alešovi, za výbornou reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Novinky

S COLORLAKEM až do nebes!

Možná to nevíte, ale COLORLAK dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších výrobců horkovzdušných balónů na světě – s firmou Kubíček Factory! Číst více